Przeszczep włosów cena za graft - Metoda FUE koszt - MedHair Polska

Przeszczep włosów – cennik

Zazwyczaj zabiegi medycyny estetycznej kojarzą się z drogimi operacjami. Ceny jednak mogą się różnić w zależności od skomplikowania operacji, a także kliniki, którą się wybierze. Przeszczep włosów natomiast to zabieg, który cieszy się wyjątkową popularnością – w Polsce, jak i na całym świecie. Wynika to z faktu, że przez codzienny stres, a także niekiedy nieodpowiedni tryb życia, wielu mężczyzn boryka się z problemem łysienia. Istnieją jednak skuteczne metody, które pozwalają na odżywienie skóry głowy, jak i samych włosów. Dla wielu osób barierą są ceny, jakie wyznaczają ośrodki zajmujące się medycyną estetyczną.

Wybierając możliwość przejścia zabiegu przeszczepu włosów w klinice, do której organizujemy wyjazdy, koszt wcale nie musi być wysoki! Co więcej – otrzymuje się nie tylko opiekę medyczną najwyższej klasy. Każdy klient może też liczyć na wliczony w cenę transport i wsparcie ze strony pracowników firmy na miejscu. Wystarczy zdecydować się na proponowaną ofertę realizacji operacji w profesjonalnej klinice w Turcji.

Korzystając ze standardowych usług firmy MedHair, decydujesz się na najwyższą jakość obsługi. Dbamy o to, aby klienci wybierający naszą ofertę, cieszyli się kompleksową opieką, nie tylko ze strony specjalistów ośrodka, ale również naszych pracowników i opiekunów. Stąd też cennik obejmuje między innymi przeloty w jedną i w drugą stronę (niezależnie od tego, z którego lotniska w Polsce zaczynasz podróż), a także przejazd z lotniska do 4-gwiazdkowego hotelu, w którym masz zapewnione 2 noce w komfortowo wyposażonym pokoju. Nad tym, abyś się odnalazł w obcym kraju, będzie czuwać polskojęzyczny opiekun. Jako klient masz też możliwość korzystania ze wsparcia online naszego zespołu, dzięki czemu będziemy mogli szybko rozwiać wszelkie wątpliwości.

W cenie jest również sam zabieg przeszczepiania włosów, a także konsultacja lekarska przed operacją, jak i opieka pooperacyjna. W celu szybszej rekonwalescencji, pacjenci kliniki poddawani są też kuracji PRP (osoczem bogatopłytkowym) po zabiegu. Dzięki temu uszkodzenia tkanek szybciej się regenerują, a włosy są dużo silniejsze i mają zdrowszy wygląd.

Usługa Standard Premium
konsultacja wraz z wyceną zabiegu
BEZPŁATNA
Przelot do Turcji i z powrotem do Polski (wszystkie lotniska)
transfer w Turcji z lotniska do hotelu oraz z hotelu na lotnisko
polskojęzyczna opieka w Turcji
2 noclegi w hotelu (****) w Turcji ze śniadaniem
konsultacja lekarska przed zabiegiem
zabieg wraz z opieką pooperacyjną
kuracja PRP po zabiegu
Wsparcie online zespołu MedHair podczas pobytu
Zabieg wykonany przez doświadczony zespół nadzorowany przez dr Ilkera
Główne etapy zabiegu wykonane osobiście przez dr. Ilkera Apaydina
Cena za pakiet od € 2999 Cena ustalana indywidualnie

Za dużo? Sprawdź naszą ofertę finansowania i spłać zabieg na raty.

MediRaty

Transplantacja włosów - cena za graft

Jeśli decydujesz się na zabieg przeszczepu włosów w pakiecie standardowym, możesz liczyć na to, że wykona go doświadczony zespół, pod nadzorem dr. Ilkera Apaydina. Stawiając zaś na specjalny pakiet PREMIUM, znajdziesz się pod personalną opieką tego światowej sławy specjalisty, który osobiście dokona wszczepu mieszków włosowych. Przy takim wariancie możesz być pewien najlepszego efektu. Warto zauważyć, że w przypadku pakietu PREMIUM cena zabiegu przeszczepu włosów jest ustalana indywidualnie z każdym klientem.

Koszt całej operacji może się różnić w zależności od tego, jaka jest jej skala. Możemy jednak zagwarantować, że niezależnie, czy Twoim problemem jest łysienie plackowate, czy też androgenowe, zyskasz skuteczną pomoc wykwalifikowanych lekarzy. Cena za graft natomiast jest dużo atrakcyjniejsza niż w przypadku wielu klinik, które funkcjonują w Polsce lub w innych krajach Unii Europejskiej. Jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że do prezentowanego ośrodka zjeżdżają pacjenci z całego świata, to możesz być pewien, że efekty zabiegu będą co najmniej satysfakcjonujące.

Przeszczep włosów metodą FUE

W klinice, do której organizujemy wyjazdy, oferowane są przede wszystkim dwie metody przeszczepiania włosów. Podstawową jest FUT, będąca standardem większości ośrodków, zajmujących się tego typu operacjami. Znajdujące się w Stambule centrum medycyny estetycznej jednak wykonuje także znacznie bardziej zaawansowane zabiegi. Metoda FUE (czyli Follicular Units Extraction) gwarantuje najlepsze rezultaty. Nie wymaga wycięcia paska owłosionej skóry, jak to jest w przypadku FUT, a pozwala na pobranie pojedynczych mieszków włosowych i wszczepienie ich w te miejsca na głowie, gdzie występują ubytki w owłosieniu. Tą metodą można leczyć nawet najcięższe przypadki łysienia przy zachowaniu w pełni naturalnego wyglądu przeszczepionych włosów i, co bardzo ważne, pozostawiając skórę głowy praktycznie nienaruszoną.

Zaletą tej techniki jest też fakt, że zabieg nie trwa 2 dni, a około 10 godzin, co jest znacznym postępem w porównaniu z pozostałymi sposobami przeszczepiania włosów. Wiąże się to ze znacznie większym komfortem, a także krótszą rekonwalescencją.

Jeśli zatem chcesz, aby przeszczepione włosy wyglądały zdrowo i w pełni naturalnie, sprawdź, jakie metody może Ci zaoferować nowoczesna medycyna estetyczna. Wykorzystując mieszki włosowe pacjenta ze skóry owłosionej, lekarze dokonają profesjonalnej transplantacji, dzięki której będziesz na nowo cieszył się piękną, bujną czupryną. Przebieg zabiegu może być nadzorowany przez jednego z najlepszych specjalistów od przeszczepu włosów w całej Europie. Wybierając zaś pakiet PREMIUM, decydujesz się na jego osobiste usługi, gwarantujące najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.

Postaw na MedHair – wybierz podróż do egzotycznego, europejskiego kraju, w którym możesz liczyć na najwyższe standardy zakwaterowania i opieki medycznej. Wszystko to zaś w przystępnych cenach. Jeśli masz wątpliwości – zawsze możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.