Sfinansuj swój zabieg z MediRaty w MedHair - MedHair Polska

Przeszczep włosów jeszcze nigdy nie był tak przystępny finansowo - już od 253zł miesięcznie!

Skorzystaj z systemu finansowania usług medycznych MediRaty

Finansowanie i płatności ratalne

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z lub wypełnienie bezpłatnego "Formularza Pacjenta".

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

UWAGA! Decyzja o przyznaniu pożyczki i indywidualna oferta wraz z warunkami zostanie potwierdzona jedynie po telefonicznej analizie kredytowej przez konsultanta MediRat. Powyższa kalkulacja nie jest ofertą, ale jest jedynie przykładową symulacją spłaty i została wykonana w dniu 28.11.2018 przy użyciu kalkulatora Mediraty dla pakietu Standard (€2950) wyliczonego według kursu NBP. 1€ = 4.3339 zł. Symulacja zakłada wpłatę własną w wysokości 20% (2,557 zł) oraz rozłożenie pozostałej kwoty (10,228 zł) na 60 równych rat. MedHair Polska jest partnerem firmy MediRaty, ale jako podmiot nie jest pośrednikiem finansowym, nie oferuje usług finansowych oraz nie uzyskuje żadnych korzyści finansowych jeżeli klient zdecyduję się na skorzystanie z usług firmy MediRaty.