Zamów darmową konsultację - MedHair Polska
Formularz konsultacji

Dane kontaktowe
Informacje o rodzaju transplantacji
Zdjęcia

Jakość przesłanych zdjęć ma zasadnicze znaczenie dla precyzyjnej konsultacji klinicznej. Prosimy o zdjęcia z odległości nie większej niż 50cm. Dokładne zdjęcie tyłu głowy (obszar dawczy) jest kluczowe dla oceny możliwości przeszczepu.

Jeżeli planują Państwo podgalanie tyłu głowy - prosimy o przesłanie zdjęcia co najmniej 2 tygodnie przed wizytą u fryzjera. Dziękujemy.

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest M.H. Paweł Urbański (dalej MedHair) z siedzibą w Szczecinie 70-253, ul. Sienna 9, 70-542 Szczecin, NIP: 8521294304. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres info@medhair.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia opcjonalnej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o polityce przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w odnośniku "obowiązek informacyjny"

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail administratora: info@medhair.pl z adresu, którego zgoda dotyczy.