Zobacz miejsca, w których odzyskasz włosy - MedHair Polska

Zobacz miejsca, w których odzyskasz włosy

Poznaj klinikę prowadzoną przez dr Ilkera Apaydina i szpital Nisantasi Hastanesi, w którym przeprowadzony zostanie przeszczep włosów.

Dlaczego Stambuł?

Stambuł jest jednym z głównych centrów transplantacji włosów na świecie. Według danych Tureckiego Ministerstwa Zdrowia około 100 000 pacjentów z całego świata odwiedziło Stambuł w 2015 roku w celu wykonania zabiegu. W kolejnych latach ilość pacjentow sukcesywnie wzrastała. Przyciąga ich niska cena przeszczepu oraz ogromne doświadczenie tureckich chirurgów, którzy dzięki wysokiej częstotliwości zabiegów i wąskiej specjalizacji mogli perfekcyjnie opanować tę procedurę.

Wzrost popularności turstyki medycznej sprawił, że w Stambule powstało wiele klinik, które chcą  wykorzystać utrzymującą się koniunkturę i wykonują zabiegi, bez zagwarantowania tej samej jakości procedury. Przeszczepy tam wykonywane są przez techników, a nie lekarzy chirurgów. Dlatego też przez 12 miesięcy bardzo dokładnie badaliśmy rynek turecki, by wybrać klinikę, która będzie mogła zaoferować dobrą cenę zabiegu, przy jednoczesnej światowej jakości wykonywanej procedury medycznej.

Zobacz klinikę, szpital i hotel

Sprawdziliśmy 100 klinik

Sprawdziliśmy ponad 100 klinik na świecie i rozmawialiśmy z 24 specjalistami od rynku transplantacji włosów, by wybrać optymalne miejsce dla naszych klientów.

Cena już od 2600 €€0,62 za jeden graft*

Proponujemy najlepsze ceny w Europie w stosunku do oferowanej jakości zabiegu.

* cena skalkulowana dla przeszczepu do 4000 graftów w pakiecie Standard

Ponad 100 000 pacjentów

Ponad sto tysięcy pacjentów z ponad 40 krajów wybiera co roku Stambuł, jako miejsce przeszczepu włosów. To gwarancja zarówno niskiej ceny, jak i doświadczenia lekarzy.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie szczegółowe informacje wraz z dokładną ceną.